بررسی اپلیکیشن ایران استخدام

دغدغه یافتن کار مناسب بعد از تمام کردن درس و دانشگاه به اولویت زندگی هر شخص تبدیل شده است. جوانان با امید به اینکه پس از گرفتن مدرک تحصیلی می‌توانند کاری مرتبط با حرفه و علایقشان بیابند از سد مدرسه و کنکور و دانشگاه می‌گذرند. این در حالیست که عده زیادی پس از با موفقیت پشت سر گذاشتن این دوره ها در یافتن کار مناسب ناکام می‌مانند و ناامیدی و احساس بیهودگی به سراغشان می‌آید.

این روزها بر همه ما روشن است که اوضاع کار در وضع خوبی قرار ندارد. شرکت ها به دلایل اقتصادی اقدام به تعدیل نیرو کرده اند و یا فضای کار های مختلف اشباع شده است. پس برای پیدا کردن کار مناسب خود نیاز به توانمندی بالا و همچنین پیگیری دارید. نیروی خوب و کار درست در هر زمینه ای کار خود را دارد و در آن موفق است. پس از افزایش توانمندی نیاز به یک بستر مناسب جهت یافتن کار مورد نظرتان است.دیگر زمان کاریابی از روزنامه و تبلیغات خیابانی گذشته است. امروزه با اینترنت می‌توان حتی کار هم یافت. ایران استخدام یکی از این مناسب ترین بستر هاست که قابلیت های خاص خود را دارد که در ادامه خواهیم خواند.

همه چیز راجب ایران استخدام

اپلیکیشن ایران استخدام یکی از معتبر ترین و پر طرفدارترین برنامه های کاریابیست. این اپلیکیشن وبسایت اختصاصی خود را نیز دارد و می‌توانید از مرورگرتان نیز فرصت های شغلی داخل آن را بررسی کنید. شما بعد از ثبت نام و دادن اطلاعات اولیه لازم ماننده رشته تحصیلی ،شهری که در آن ساکنید و شغل های مورد نظرتان که در آن قسمت فقط مجاز به انتخاب سه ردیف شغلی هستید، به صفحه اصلی هدایت می‌شوید.

بعد از این مرحله در اپلیکیشن ایران استخدام  صفحه ای پیش روی شما قرار می‌گیرد که به صورت تیتر وار موقعیت های شغلی که درخواست نیرو دارند را به شما نشان می‌دهد. تمامی آگهی های این لیست مطابق با فاکتور هاییست که در هنگام ثبت نام به برنامه داده اید و نیاز نیست وقتی صرف گشتن پی فرصت های شغلی مورد نظرتان کنید. برای دریافت جزییات هر کدام از آگهی ها باید بر روی آنها کلیک کنید تا توضیح کوتاهی از نوع کار ، شماره تماس محل و همچنین آدرس آن به شما نمایش داده شود.

برای یک دسته کردن کار هایی که در لیست به نظرتان مناسب شماست می‌توانید آنها را با استفاده از علامت قلب کنارشان به لیست علاقه مندی ها انتقال دهید. پس ازین می‌توانید برای سهولت کارتان به لیست علاقه مندی ها روید و به ترتیب با ردیف شغلی های مورد نظرتان تماس بگیرید.

جزییات بیشتر ایران استخدام

در اپلیکیشن ایران استخدام بخش هایی تحت عنوان اخبار وجود دارد که از استخدام های با آزمون دولت مانند آموزش پرورش، بانک، آتش نشانی و ... اطلاع رسانی کرده است. یکی از ایراداتی که می‌توان به روند کار این سایت گرفت این است که اغلب آگهی ها اطلاعات دقیقی ارائه نداده اند و توضیحات کافی را ندارند. بهتر است هر آگهی استخدام با ورود جزییات از قبیل توانمندی های لازم برای فرصت شغلی مربوطه، مدرک تحصیلی مورد نیاز، سابقه کار ، آدرس محل دقیق شرکت و ... را قید کنند تا افراد با توجه به شرایط اقدام به تماس با محل مورد نظر نمایند.

از سوی دیگر بهتر است افراد متقاضی نیز یک رزومه دقیق و کامل از توانمندی ها و سوابق خود در حساب کابری خود داشته باشند تا برای ارسال رزومه به آگهی های مورد نظر به راحتی از آن استفاده کنند. در این صورت فرصت کمتری جهت تعیین وقت مصاحبه و یا جواب دادن به تماس های ورودی صرف می‌شود.

در ایران استخدام شما درهر زمانی می‌توانید سه عنوان شغلی مورد نظرتان را تعویض کنید تا لیست آگهی ها نیز برای شما جدید شود. این اپلیکیشن صرفا یک تریبون برای اعلام آگهی های استخدام است و وابسته به هیچ نهاد یا سازمان دولتی نمی‌باشد. لذا نسبت به صحت و سقم اخبار و آگهی های موجود در برنامه تحقیق لازمه را به عمل بیاورید تا با مشکلی برنخورید.

سایر امکانات

  • امکان اشتراک گذاری و ارسال به دیگران آگهی های استخدامی
  • میتوانید اعلان اپلیکیشن را فعال کنید تا در صورت دریافت آگهی های جدید استخدامی متناسب با تنظیمات انجام شده شما هشدار دهد.
  • بخش اختصاصی نمایش جدیدترین اخبار منتشر شده در زمینه اشتغال کارمندان و کارگران

اپلیکیشن ایران استخدام را می‌توانید از اینجا دانلود کنید.

 

بیشتر بخوانید:
برچسب ها:
, , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *