اقامت ۲۴ ، سفر غیر دشوار

سفر کردن یکی از لذت بخش ترین سرگرمی های زندگیست. تمامی انسان ها نیاز دارند تا زمانی در سال را هر چند کم و بیش به سفر کردن اختصاص دهند. این سفر ها نیازمند یک برنامه خوب و مشخص شده است تا در طول سفرمان به مشکلی بر نخوریم و اوقات فراغت خوبی را برای خود و همراهانمان به ارمغان آوریم.

اما این برنامه ریزی شامل چه چیز هایی می‌شود. لزومات داشتن یک سفر خوب شامل موارد زیادی می‌شود. اما یکی از مهم ترین فاکتورها تعیین محل اقامت است. اگر شما می‌خواهید در شهری به سر ببرید که در آنجا محل سکونت شخصی یا خانواده ای ندارید حتما به فکر اجاره کردن یک محل اسکان مناسب خود خواهید افتاد. علاوه بر سوییت ها یا مسافرخانه ها ، هتل ها یکی از معمول ترین و همچنین قابل اطمینان ترین درمیان این گزینه ها محسوب می‌شوند.

دردسر یافتن هتلی که با توجه به شرایط شما مناسب ترین گزینه باشد کار راحتی نیست. از آنجا که در هر شهری به خصوص شهر های بزرگ هتل های زیادی وجود دارد ، شاید پیدا کردن نام و مشخصات دقیق آن ها کار زمان‌گیری باشد. به علاوه اینکه اطلاعاتی که شما بر اساس جستجو های خودتان به دست می‌آورید ممکن است صحت لازم را نداشته باشند. در این میان اپلیکیشن اقامت ۲۴ به کمک افراد بسیار زیادی آمده است. اطلاعات دقیق این برنامه کاربردی را با ما در تکنوعلم بخوانید.

اقامت ۲۴ و امکانات

اپلیکیشن اقامت ۲۴ یکی از خلاقانه ترین برنامه های موجود در ایران است. شما از طریق این برنامه می‌توانید هتل های شهر های مختلف ایران را با تمامی شرایط آن ببینید و بهترین گزینه را از آن میان انتخاب کنید. در بخش امکانات می‌توانید شرایطی که دارد را رصد کنید. مثلا مواردی مثل وجود کافی شاپ، آرایشگاه، جکوزی ، استخر، پارکینگ، خودپرداز و ... . در پروفایل هر هتل بخشی وجود دارد که توضیح کوتاهی از سابقه آن و معرفی نامه اش است که به شما یک آشنایی کلی از آن محل می‌دهد. همچنین در قسمت  مشخصات عمومی سایر اطلاعات لازم را از قبیل وضعیت دید یا ظرفیت لابی را می‌توانید مشاهده کنید.

 

هر هتل بر اساس درجه آن که از یک تا پنج ستاره است دارای امکانات مختلف است. همچنین رده بدی قیمت هر شب هتل ها وابسته به این درجه ها می‌باشد. در داخل اپلیکیشن اقامت ۲۴ شما می‌توانید قیمت ها را با هم مقایسه کنید و اجاره اتاق در اقامتگاه مورد نظر خود را به ثبت برسانید. روی بسیاری از هتل ها تخفیف هایی نیز در نظر گرفته شده است. ضمنا پرداخت از درگاه های آنلاین به سادگی صورت می‌گیرد و شما از این طریق اتاق خود را رزرو می‌کنید.

نظرات دیگران و نگاه شما در اقامت ۲۴

در دنیای ارتباطات یکی از راه های شناخت مکان های ناشناس می‌تواند نظرخواهی از دوستان یا آشنایانی که تجربه رفتن به آنجا را داشته اند باشد. اما آیا همیشه در اطرافیان خود کسی را پیدا می‌کنید که همه جا را بشناسد؟ قطعا خیر. در اقامت ۲۴ شما به جای صرف زمان در اینترنت و یا گشتن راجب مشخصات کلی هتل می‌توانید در قسمت نظر کاربران ، دیدگاه دیگرانی را که از یک هتل استفاده کرده اند بدون واسطه ببینید. اغلب نظر دیگران روی تصمیم گیری ما بسیار موثر است و می‌تواند قبل از خرید هر چیزی به کمک ما آید.

وجود عکس های مختلف و زیاد از هتل در پلیکیشن اقامت ۲۴ یک امتیاز مثبت محسوب می‌شود. زیرا کاربران می‌توانند یک دید کلی به محل اقامت احتمالیشان داشته باشند. شما پس از انتخاب نوع اتاق با مشخص کردن تاریخ شروع اقامتتان و مدت زمان سفر می‌توانید رزرو اتاق خود را نهایی کنید.

یک ایراد

در بخش نظرات کاربران درباره اپلیکیشن اقامت ۲۴ شکایاتی از عدم پشتیبانی مناسب اپلیکیشن به چشم می‌خورد که تعداد آن کم هم نیست. لازمه هر سایت و یا شرکت موفق یک پشتیبانی قوی امور مشتریان است. زیرا نحوه برخورد با کاربران و پیگیری خریدشان از اهمیت بالایی برخوردار است. در توضیحات این اپلیکیشن اشاره شده است که برنامه دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته است که به نظر می‌رسد این طور نباشد. امید آن می‌رود که این اپلیکیشن خوب به این مسئله رسیدگی کند تا جایی برای شکایت از سوی کاربران باقی نماند.

و دیگر مشخصه ها

در صفحه اول اپلیکیشن اقامت ۲۴ لیستی از هتل های شهر های مختلف است. شما با جستجوی شهر مورد نظرتان با عنوان هتل های آن شهر روبرو خواهید شد. در این قسمت برای سهولت رابط کاربری گزینه هایی تحت عنوان فیلتر کردن و مرتب سازی در بالای صفحه به چشم می‌خورد. با استفاده از این دو قسمت می‌توانید با مشخص کردن جزئیات درخواست مورد نظرتان تنها به لیست هایی که با فیلتر های شما مطابق هستند دسترسی یابید.

اپلیکیشن اقامت ۲۴ با امکانات ارائه شده کاربردی و رابط کاربری آسان به سطح قابل قبولی از رضایت کاربران دست یافته است. امید بر آن است که این برنامه جدید توسعه یابد و به معرفی سوئیت ها یا اقامتگاه های سطح پایین تر مانند مسافرخانه ها نیز بپردازد.

اپلیکیشن اقامت ۲۴ را می‌توانید از اینجا دانلود کنید.

بیشتر بخوانید:
برچسب ها:
, , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *