تناسب اندام با بدنساز آنلاین

دیگر در زندگی اینترنتی و آنلاین امروزه ، بدنسازی و ورزش هم آنلاین شده است! البته فعالیت ما همچنان سر جایش است فقط این امر باید به یک راه و رویه اصولی و درست  صورت پذیرد. بدین شکل نه تنها ما نتیجه بیشتر و بهتری از سطح فعالیت خود دریافت می‌کنیم، بلکه این نتیجه بخشی به ما انگیزه و لذت بیشتر می‌بخشد.

حالا چرا بدنسازی آنلاین؟ حتما اگر ورزشکار حرفه ای و یا حتی مبتدی باشید می‌دانید که برای شروع دوره ورزشی خود خصوصا بدنسازی نیاز به یک برنامه مشخص و متناسب با شرایط جسمی خود را دارید. این کار را معمولا مربی های داخل سالن ورزشی با دریافت مبلغی برای متقاضیان انجام می‌دهند. اما آیا تمام برنامه های هر مربی ورزشی اصولی است؟ آیا پیش نیامده که حتی با صرف هزینه های نسبتا زیاد برنامه ورزشی نامناسبی دریافت کرده باشید؟ 

بدنسازی آنلاین این بار راه حل را برای ما کوتاه تر ساخته است. همراه ما باشید.

نحوه کار بدنسازی آنلاین

اپلیکیشن ایرانی بدنساز آنلاین به کمک کسانی آمده که به دنبال تناسب اندام خود هستند و در این راه قدم برداشته اند. این اپلیکیشن به مانند یک یار کمکی در ورزش شما موثر واقع می‌شود. در داخل اپلیکیشن بخش های متعددی از جمله مشاوره تخصصی و دریافت برنامه می‌باشد. از طریق این دو قسمت شما می‌توانید یک برنامه متناسب با اندام خود و میزان فعالیت ورزشیتان بگیرید. همچنین برای مشاوره تخصصی دیگر نیازی به یافتن یک مربی ندارید و این اپلیکیشن زمینه را برای شما فراهم کرده است.

شما در اپلیکیشن بدنسازی آنلاین پس از ثبت نام با شماره همراهتان با صرف هزینه ای مشخص می‌توانید اشتراک یک یا سه ماهه دریافت کنید. اکثر امکانات برنامه بعد از خرید اشتراک برای شما فعال می‌شوند. قسمت های رایگان اپلیکیشن بیشتر از اخبار تناسب اندام و یا اطلاعات راجع به انواع دستگاه های ورزشی می‌باشد. ورزش برای عضلات مختلف بدن و نوع کار با دستگاه های ورزشی به صورت عکس و یا ویدیو های کوتاه قابل مشاهده اند. اخبار و اطلاعات مورد پسندتان را می‌توانید در داخل برنامه در بخشی جداگانه ذخیره کنید تا دسترسی به آن ها برایتان راحت تر باشد. همچنین در بخش تست ها قسمت هایی به رایگان در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.

بخش تست ها

همانطور که پیشتر بدان اشاره شد بخش های کاربردی برنامه بدنسازی آنلاین با خرید اشتراک قابل استفاده هستند. بخش هایی که به تناسب اندام هر چه بیشتر شما کمک خواهند کرد. در این بخش به معرفی و توضیح قسمت های مختلف ستون تست ها که قابلیت خرید دارند می‌پردازیم.

محاسبه وزن ایده آل: وزن ایده آل افراد با توجه به شرایط فیزیکی در هر فرد متغیر است. بعد از وزن نرمال که به معنی نبود اضافه وزن است یک وزن ایده آل برای هر شخص وجود دارد که با این اپلیکیشن قابل محاسبه است.

محاسبه میزان کالری: شما پس از دریافت شاخص توده بدنی یا BMI و محاسبه حداقل انرژی مورد نیاز روزانه خودتان که به رایگان در برنامه قابل محاسبه است به یک کالری شماری روزمره جهت حفظ تناسب اندامتان نیاز دارید. با این روش شما حواستان به میزان کالری دریافتی روزانه خود خواهد بود و به راحتی می‌توانید تناسب اندامتان را حفظ کنید.

محاسبه توده چربی بدن: با بدنسازی آنلاین میزان توده چربی بدنتان را اندازه گیری کنید. این شاخص که RFM  نام دارد مقیاسی برای اندازه گیری میزان چربی بدن و تناسب اندام بر اساس نسبت وزن به قد هر فرد است. این ابزار برای تشخیص سلامت وزن فرد با توجه به قدش است که از شاخص BMI بسیار دقیق تر می‌باشد و بیشتر مناسب افرادی است که از ماهیچه های مستحکم تری برخوردارند.

بخش برنامه

بخش برنامه در اپلیکیشن بدنسازی آنلاین یکی از خدمات رایگان این اپلیکیشن است. در این قسمت می‌توانید بخش های مختلفی ببینید که بسیار کاربردی و مفید هستند. برنامه های ورزشی برای افراد مختلف نیز در این قسمت یافت می‌شود. تمامی این قسمت ها همراه با عکس مناسب جهت آموزش هر حرکت ورزشی می‌باشد. 

بخش برنامه شامل ۱۰ پارت است که شامل موارد زیر می‌باشد.

  1. شکم ۶ تیکه
  2. فیتنس در ۳۰ روز
  3. برنامه های حرفه ای
  4. با قهرمانان
  5. تناسب بانوان
  6. شکم و پهلو
  7. تاباتا
  8. چربی سوزی 
  9. سینه
  10. دیگر برنامه ها

در بخش دیگر برنامه ها نیز بخش های مختلف دیگری جهت آموزش حرکات ورزشی به افراد مختلف است. 

 برنامه بدنسازی آنلاین را می‌توانید از اینجا دانلود کنید.

 

بیشتر بخوانید:
برچسب ها:
, ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *