extreme_car_driving_simulator_2

اگر شما از جمله افرادی هستید که علاقه‎مند رانندگی و هیجان آن هستید. در این سری از معرفی بازی‎های سیستم‎عامل اندروید به بررسی بازی شبیه‎ساز رانندگی Extreme Car Driving Simulator2 می‎پردازیم. با ما همراه باشید...

این بازی دارای دو نسخه Extreme Car Driving Simulator1 و Extreme Car Driving Simulator2  توسط کمپانی AxesInMotion طراحی و ساخته و منتشر شده است.

این بازی برای رده های سنی بالای ۳ سال مناسب است. رانندگی آسفالت در شهر، صعود به تپه ای از خاک در خارج از جاده یا مسابقه و انجام حرکات غیرقانونی در فرودگاه،  بخش های این بازی را تشکیل می دهند. در این بازی شاهد بهترین و واقعی‎ترین اتومبیل های مسابقه ایی هستیم.

در نسخه اول این بازی شاهد تغییر زمان بازی از روز به شب و بلعکس در حین جریان بازی بودیم.که این ویژگی در نسخه جدید موجود نیست. امیدواریم که در نسخه های بعدی شاهد این ویژگی باشیم.

سازندگان این بازی تلاش کردند که از شبیه ساز واقعی مسابقات اتومبیل رانی استفاده کنند که باعث زیادتر و سریعتر شدن بازی شود. در تمامی محیط های بازی مکان های برای مسابقه دادن وجود دارد که با انجام مسابقات و کسب رتبه اول تا سوم پولی به عنوان جایزه بدست می‎آورید. با پول بدست آورده می توانید ماشین های جدیدتری در بازی خریده و تجربه رانندگی با ماشین های حرفه ای را تجربه کنید.

 

در این بازی شاهد وسایل نقلیه جاده ای و مسابقه ایی هستیم. آسیب دیدگی های پیش آمده برای ماشین ها واقعی است که تاثیر آن را در بازی احساس می کنید. دارای محیط های شهری، فرودگاهی و کوهستانی و جنگلی است.همچنین می توانید وسایل نقلیه خود را ارتقاء دهید. اگر از علاقه مندان بازی های شبیه ساز هستید، این بازی را از دست ندهید.

هم اکنون آخرین نسخه منتشر شده Extreme Car Driving Simulator را می‎توانید از اینجا دانلود کنید.

بیشتر بخوانید:
برچسب ها:
, , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *