موتور سیکلت

شاید فکر کنید که هیچ نوآوری در ساخت موتور سیکلت وجود ندارد، ولی با نگاه به موتورسیکلت‌های جدید، نظرتان تغییر خواهد کرد. زمانی که چیزهای عجیب و خلاقانه و شگفت انگیزی را می‌بینید که سازندگان سفارشی انجام می‌دهند، با خود می‌گویید که چرا تولید کنندگان این کار را انجام می‌دهند؟!!

نمایشگاه موتورسیکلت اینترموت (Intermot) در کلن، آلمان، تمام موتور سیکلت‌های تولید شده را به نمایش گذاشت که نمای کلی جذاب از تمام صنعت بود. در تالار ۱۰، رقبا برای رقابت‌های AMD جهان ۲۰۱۰ ساخت سفارشی دوچرخه که با حمایت لاستیک ایوان (Avon) برگزار شد، گرد هم آمدند. با توجه به بازبینی همکاران و رقبا به عنوان کارشناس در ساخت سفارشی، عملکرد و خلاقیت هر کدام از دوچرخه‌های دیگر را برای امتیاز نهایی داوری می‌کنند.

ردیف به ردیف موتور سیکلت‌های دست ساز و اصلاح شده از سراسر دنیا (اما عمدتاً اروپا) در نور کم قرار داشتند و هر کدام یک داستان پیچیده متفاوت را برای کسانی تداعی می‌کردند که به آن‌ها چشم دوخته بودند تا بفهمند چگونه ساخته شدند.

Buell XB12

تصویر بالا یک Buell XB12 ایتالیایی است همه قسمت‌های آن سفارش‌سازی شده است، از جمله یک قاب مستطیل شکل که بر روی مخزن، برای جلوگیری از برخورد مگس یا زنبورها با شما قرار داده شده است.

Ducati ZeroUno

Ducati ZeroUno یک اتاق فوق‌العاده اضطراری با محرک انعطاف پذیر چرخ‌های جلو و فرمان دارد که از طریق اتصال بلند به یک جفت چرخ عقب هدایت می‌شود.

custom-motorcycles

یکی از موتورسیکلت‌ها که به نمایش گذاشته شده بود و در تصویر بالا می‌بینید با فیبر کربن و طلای ۲۴ عیار تزیین شده بود.

در مقایسه با تمامی سری‌های پیشین نمایشگاه موتور سیکلت Intermot در بخش محصولات سفارشی، امسال سازندگان موتور سکلت‌ها، سنگ تمام گذاشته و محصولات خارق‌العاده‌ای را به دنیای وسایل نقلیه دو چرخ عرضه کردند. در گالری تصاویر زیر می‌توانید تعدادی از این تصاویر تهیه شده از این نمایشگاه موتور سیکلت را ببینید.

بیشتر بخوانید:
برچسب ها:
, , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *