شارژر دوتایی وایرلس سامسونگ

هفته قبل و زمانی که تصاویر و عکس‌های جدیدی از گلکسی نوت ۹ در اینترنت پخش می‌شد مشخص شد که سامسونگ، یک شارژر بی‌سیم دوگانه جدید را به همراه این گوشی عرضه خواهد کرد. عکس‌های جعبه شارژر نشان داد که این گوشی به کاربرانش امکان می دهد که دو دستگاه را همزمان با هم شارژ کنند. با استفاده از این دستگاه می‌توان به عنوان مثال، دو گوشی هوشمند یا یک گوشی و یک ساعت گلکسی سامسونگ را همزمان شارژ کرد.

گوشی هوشمند گلکسی نوت 9

 

تصاویر جدیدی که در فضای آنلاین دست به دست می‌شوند همچنین مشخص می‌کند که شارژر دوگانه وایرلس قبلی سامسونگ، تنها مدل شارژری نیست که قرار است اواخر همین ماه میلادی به همراه گوشی گلکسی نوت ۹ عرضه شود. در واقع شارژر جدید دوتایی وایرلس سامسونگ با شماره مدل EP-N3100 در برخی تصاویر مشخص است که این شماره مدل، متفاوت از شماره شارژر دوگانه قبلی سامسونگ است.

شارژر دوتایی وایرلس سامسونگ

 

شارژر دوتایی(Duo) بی‌سیم سامسونگ

شارژر بی‌سیم دوگانه‌ای که ابتدا در فضای مجازی رونمایی شد دارای شماره مدل EP-N6100 است. با قرار دادن یک گوشی هوشمند یا گلکسی واچ روی دو پایه درنظر گرفته شده روی این شارژر می‌توان به صورت بی‌سیم، همزمان، دو وسیله را شارژ کرد.

شارژر دوتایی وایرلس سامسونگ

در برخی از تصاویر منتشر شده در اینترنت هم شارژر وایرلس دوتایی دیگری دیده شده است. این شارژر دومی به نظر کوچک‌تر می‌رسد و در رنگ‌های سفید و سیاه عرضه خواهد شد. گفته می‌شود که این مدل شارژر بی‌سیم هم قادر به شارژ دو دستگاه به صورت همزمان خواهد بود.

 

شارژر دوتایی وایرلس سامسونگ

هنوز هیچ قیمت‌گذاری رسمی برای این دستگاه شارژر اعلام نشده است ولی احتمالا حدود دو سوم مدل شارژر قبلی قیمت خواهد داشت. این احتمال هم وجود دارد که سامسونگ، این شارژرهای دوتایی وایرلس را به عنوان هدیه بر روی پیش‌فروش‌های گوشی هوشمند گلکسی نوت ۹ قرار دهد. البته در بعضی از بازارها به احتمال زیاد، سامسونگ، تلویزیون‌های هوشمندش را به عنوان هدیه روی پیش‌فروش‌های گلکسی نوت ۹ عرضه خواهد کرد.

شارژر دوتایی وایرلس سامسونگ

احتمال دارد که سامسونگ از هر دو مدل شارژر وایرلس خود، به طور رسمی در روز نهم آگوست و زمان معرفی رسمی گلکسی نوت ۹ رونمایی کند. هنوز تایید نشده است که این گوشی هوشمند در چه تاریخی روانه بازار خواهد شد هرچند صحبت های اولیه حاکی از آن است که این اتفاق در روز ۲۴ آگوست رخ خواهد داد.

بیشتر بخوانید:
برچسب ها:
, , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *