امروزه رشد علم و تکنولوژی بسیار با سرعت پیش می‌رود. سایت تکنوعلم با هدف پوشش اخبار علمی و تکنولوژی و همچنین کمک به ایده‌یابی جوانان فعالیت خود را آغاز نموده است. این سایت علاوه بر حوزه‌های یاد شده در بخش‌های متنوع دیگر نیز فعالیت می‌کند، بنابراین نیاز به نویسندگان متعدد و فعال در خانواده تکنوعلم کاملا حس می‌شود. برای پوشش کامل اخبار و مطالب سایت‌های خارجی در نظر داریم از بین جوانان علاقه‌مند به این حوزه، تعدادی را بعنوان نویسنده انتخاب و بصورت دورکاری با آنها همکاری کنیم.

 

شرایط همکاری با تکنوعلم:

تکنوعلم

تسلط کافی به زبان انگلیسی و توانایی ترجمه متون مرتبط با فعالیت سایت تکنوعلم
توانایی مناسب در نگارش و رعایت اصول پایه ادبی
خلاقیت در زمینه تولید محتوا در فضای مجازی
تعهد کاری و اخلاقی به سایت تکنوعلم

مهمتر از همه، علاقه داشتن به یکی از حوزه‌های فعالیت سایت تکنوعلم است. علاقه باعث پیشرفت ما و شما می‌شود و می‌توانیم در کنار هم یک گام موثر در فضای مجازی کشورمان برداریم.

روش کار

شما در خانه یا هر مکانی که به کامپیوتر و اینترنت دسترسی دارید می‌توانید مطالب خود را از طریق اکانت ویژه نویسندگان تکنوعلم، در اختیار ما قرار دهید. این مطالب باید منبع خارجی داشته باشند و بعد از تایید گروه ما کار ترجمه انجام شود. همچنین می‌توانید مقالات خود را پیشنهاد دهید و در صورت تایید، کار ترجمه و یا تالیف را شروع کنید. ( با آغاز کار، با این روند کاملا آشنا خواهید شد).

حق‌الزحمه

ما برای تشکر و قدردانی از نویسندگان تکنوعلم مبلغی را بعنوان حق‌الزحمه در نظر گرفته‌ایم. این مبلغ بصورت موقت خواهد بود و با رشد سایت، به میزان آن افزوده خواهد شد.

روند کلی پرداخت‌ها برای نویسندگان در سایت‌های خبری، بصورت کلمه‌ای است. بنابراین هر چقدر فعال‌تر باشید درآمد بیشتری خواهید داشت. میزان تعیین حق‌الزحمه برای هر کلمه بر اساس رتبه الکسای سایت‌ها تعیین می‌شود و هر چه رتبه کمتر شود، مقدار حق‌الزحمه بیشتر خواهد شد.

سایت تکنوعلم به‌دلیل آنکه تازه تاسیس است، برای نویسندگان به‌ازای تایپ هر کلمه ۱۰ تومان درنظر گرفته که نسبت به بسیاری از سایت‌ها با شرایط مشابه مبلغ بالاتری است. این مبلغ زمانی که رتبه تکنوعلم به کمتر از ۲۰۰۰ برسد، کلمه‌ای ۲۰ تومان خواهد شد و برای رتبه کمتر از ۱۰۰۰، حق‌الزحمه کلمه‌ای ۲۰ الی ۲۵ تومان درنظر گرفته شده است.

هدیه ویژه:

تکنوعلم برای آنکه ثابت کند، به نویسندگان عشق می‌ورزد و برای کار آنها ارزش قائل است، در پایان هر فصل از سال، بپاس زحمت برترین نویسنده سایت، به ایشان یک هدیه تقدیم خواهد کرد. این هدایا با رشد سایت، نفیس‌تر خواهند شد.

هدیه فصل جاری، یک عدد هدفون بلوتوثی Remax RM-S5 با قابلیت برقراری تماس خواهد بود.

مواردی که منجر به قطع همکاری خواهند شد:

کپی مطالب از سایت‌های ایرانی

عدم رعایت احترام در مقابل سایر همکاران

ارسال درخواست همکاری:

 

برای ارتباط با ما در مرحله اول برای پاسخگویی سریعتر از طریق تلگرام به آی دی زیر پیام ارسال کنید:

Te_ho_ch

 

یکی دیگر از راه‌های ارتباطی با وب‌سایت تکنوعلم ایمیل زیر است، بنابراین درخواست خود را از طریق ایمیل زیر برای ما ارسال کنید:

technoelm.itgroup@gmail.com

 

همچنین می‌توانید مشخصات مورد نیاز شامل: نام، نام‌خانوادگی، تلفن تماس، ایمیل و آی‌دی تلگرام خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید