انگلیسی پایه نهم

انگلیسی پایه نهم

درس زبان انگلیسی در مدرسه یکی از درس های چالش برانگیز است. معمولا دانش آموزان یا پیشینه خوبی در انگلیسی دارند چون خودشان از پیش کلاس های آموزشی بیرون از مدرسه رفته اند ، یا به دلیل بیزاری از این درس هیچ وقت به سراغش نرفته اند. مشکل اصلی برای این گروه دومی هاست. چون معمولا دانش آموزانی که از گذشته کلاس زبان رفته اند کتاب های انگلیسی مدرسه برایشان سبک و قابل هضم است. اما بقیه دانش آموزان زبان انگلیسی را یک مشکل حل نشده برای خود می‌دانند.

برای این دسته از دانش آموزان یک منبع مطمئن کمک آموزشی لازم و ضروری است. اپلیکیشن آموزشی prospect 3 که مختص کتاب زبان انگلیسی پایه نهم می‌باشد به کمک این دسته از افراد آمده است. این اپلیکیشن یک خودآموز کامل برای دانش آموزان است تا بتوانند در خانه درس را تمرین کنند.

اگر در یادگیری کتاب زبان انگلیسی پایه نهم خود مشکل دارید، با prospect 3 این مشکل را حل کنید.

نحوه آموزش

اپلیکیشن prospect 3 دارای آموزشی خلاقانه و سرگرم کننده است. آموزش از طریق تصاویر و مکالمات شنیداری انجام گرفته است. در صفحه نخست برنامه پس از ثبت نامتان به لیستی از فصل های مختلف کتاب برمی‌خورید.

انگلیسی پایه نهم

هر بخش با اسم سر فصل آن قابل مشاهده و انتخاب است. در داخل این سر فصل ها به بخش های مختلفی بر می‌خورید. بخش اول  مکالمه یا conversation  است که هم به صورت لیسنینگ و هم ریدینگ قابل مشاهده است. این بخش در داخل خود کتاب هم آمده است. شما با پلی کردن صدای این بخش می‌توانید به مکالمه گوش دهید و تلفظ صحیح کلمات را یاد بگیرید. سپس می‌توانید خودتان آن را با خواندن متن تمرین کنید.

بخش بعدی قسمت کلمات یا words است. در این بخش کلمه های درس پیش رو با تصاویر مربوط به خودشان آمده که می‌توانید با کمک حافظه تصویری خود به خوبی آن ها را فرا گیرید.

قسمت بعدی بخش langauge melody می‌باشد که مربوط به آوای کلمات است. معمولا هر بخش آواشناسی مخصوص به خود را دارد که در این بخش با نمونه مکالمه ای طرز صحیح خواندن آن را ادا می‌‌کند.

پارت بعدی گرامر است. گرامر در عین حال که کمی پیچیده است اما می‌توان با روش هایی آن ها را به راحتی فرا گرفت و به خاطر سپرد. گرامر هر درس در این بخش به طور کامل و با مثال های مختلف توضیح داده شده است. شما می‌توانید برای تمرین بیشتر سعی کنید خود نیز مثال هایی برای خودتان بزنید.

بعد از بخش گرامر بخشی به نام find it به چشم می‌خورد. در این بخش از شما یک آزمون کوچک در رابطه با گرامر درس گرفته ‌می‌شود. به این صورت که در تکه متن داده شده باید بخش هایی که گرامر مربوط به آن درس در آن به کار رفته شده را پیدا کنید و تعداد آن ها را بشمارید. در نهایت در بخش جواب تعداد مورد نظرتان را وارد کرده و از گزینه check جهت تشخیص صحیح یا غلط بودن پاسختان استفاده می‌کنید.

قسمت بعد بخش LRW است که مخفف سه کلمه لیسنینگ،ریدینگ و رایتینگ می‌باشد. این بخش هم یک آزمون مربوط به این سه مهارت را از شما می‌گیرد که با موضوع و گرامر درس مرتبط می‌باشد. در آخر هم می‌توانید جواب های صحیح را چک کنید. در پاسخ دادن به سوالات دقت کنید و این سوالات را جدی بگیرید.

در نهایت بخش EWords  یا Essential words را داریم که دارای کلمات کاربردی مطابق بخش LRW است. این لغات پر کاربرد و با اهمیت هستند. در نهایت اگر بخشی از متن ها نمی‌فهمید می‌توانید از بخش تنظیمات زبان برنامه را به فارسی تغییر دهید و ترجمه متون را مشاهده کنید.

Tests

در اپلیکیشن prospect 3 شما علاوه بر آزمون های کوچک داخل هر درس یک بخش جداگانه به نام tests در برنامه وجود دارد که برای هر درس به طور جداگانه آزمونی کامل در نظر گرفته شده است. در پایان هر تست با فشردن تیک پایانی جواب های درست هر گزینه برای شما قابل مشاهده خواهد بود.

در پایان

 

تمامی قسمت های اپلیکیشن prospect 3 به طور رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است. شما در پایه های مختلف نیز می‌توانید سایر برنامه های مرتبط آموزش زبان با پایه های مورد نظرتان را بیابید و دانلود کنید. با استفاده از این اپلیکیشن دیگر مشکلی جهت تفهیم درس زبان انگلیسی نخواهید داشت.

ضمنا در قسمت تنظیمات می‌توانید به میل خودتان رنگ،اندازه و فاصله بین خطوط متن ها را تنظیم کنید. این برنامه دارای دو تم روشن و تاریک هم هست که باز بسته به انتخاب شما قابل تغییر است. از دیگر نکات مثبت این اپلیکیشن این است که برای استفاده از آن نیازی به اینترنت ندارید و در حالت آفلاین به تمام بخش های آن دسترسی خواهید داشت.

برای دانلود اپلیکیشن prospect 3 اینجا کلیک کنید.

بازار

 

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *