الکتروقلب‏‌نگاری

باید بگویم که بسیاری از مردم از استرس زیادی رنج می‌برند. با این حال، متاسفانه مشخص کردن علت این استرس می‌تواند مشکل باشد. نسخه جدید "اسکن حیاتی" VivaLNK به نام الکتروقلب‏‌نگاری (ECG) برای کمک به شما در پیدا کردن دلیل استرس طراحی شده است.

اسکن حیاتی به شکل یک قطعه الکترونیکی مقاوم در برابر آب است که به پوست کاربر زیر لباس و در بالای قلب آن‌ها به مدت حداقل ۴۸ ساعت می‌چسبد. گفته می‌شود که با یک بار شارژ، باتری آن به مدت ۷۲ ساعت کار می‌کند.

استفاده از سنسورهای الکتروقلب‏‌نگاری مجتمع (ECG)، به طور مداوم تغییرات ضربان قلب کاربران را زیر نظر دارد و کنترل می‌کند. این تغییر در فاصله زمانی بین ضربان قلب است و تغییرات آن با استرس مرتبط بوده‌ است. این دستگاه همچنین ضربان قلب، میزان تنفس، مقدار زمانی که صرف فعالیت فیزیکی می‌کنند و میزان (و کیفیت) خواب که به دست می‌آورند را ردیابی می‌کند.

 

الکتروقلب‏‌نگاری

تمام این داده‌ها از طریق بلوتوث به یک برنامه ios / اندروید بر روی گوشی هوشمند منتقل می‌شوند، که آن‌ها را با یک نمودار نشان می‌دهد که چگونه سطح استرس آن‌ها در طول ساعات، روزها و یا هفته‌ها، نوسان داشته‌ است. با پیگیری آنچه که در طول زمان به ویژه در زمان‌های استرس زیاد و یا کم انجام می‌دهند، می‌توانند موقعیت‌هایی را که باعث ایجاد و کاهش استرس می‌شوند را شناسایی کنند. علاوه بر این، زمانی که کاربران استرس بالایی دارند، این برنامه به آن‌ها در زمان واقعی هشدار می‌دهد.

اگرچه در حال حاضر تجهیزات ردیابی استرس از طریق مچ وجود دارد، VivaLNK ادعا می‌کند که سنسورهای اپتیکی فوتوپلتیسموگرافی که معمولاً از آن‌ها استفاده می‌کنند، به اندازه ECG دقیق نیستند.

اکنون اسکن حیاتی در دسترس است و قیمت آن ۱۴۹ دلار برای یک دستگاه با ۸ نوار چسب تعیین شده‌است. نوارهای اضافی را می‌توان در بسته‌های چهارتایی با قیمت ۵.۹۹ دلار خریداری کرد.

الکتروقلب‏‌نگاری

برچسب ها:
, , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *