پادرس

اپلیکیشن پادرس

پادرس

امروزه انواع اپلیکیشن های آموزشی جای خود را میان دانش آموزان باز کرده اند. این برنامه ها که روز به روز تعدادشان بیشتر می‌شود هر کدام به نحوی در جهت تقویت درسی دانش آموزان گام برداشته اند.

شرط دوام و اعتبار بیشتر هر کدام از این اپلیکیشن ها بسته به میزان استاندارد بودن و رضایت کاربران است. یکی از موفق ترین اپلیکیشن ها که در این حوزه قدم برداشته و رضایت عمومی کاربران را بدست آورده اپلیکیشن پادرس می‌باشد.

همان‌طور که می‌دانید عناوین مقاطع تحصیلی توسط دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش به دو دوره کلی ابتدایی و متوسطه تغییر یافته است. پایه اول تا ششم را دوره ابتدایی و پایه هفتم تا دوازدهم را دوره متوسطه یا دبیرستان نامیده اند. اپلیکیشن پادرس مختص بچه های دبیرستانی می‌باشد.

پادرس

از پایه هفتم تا دوازدهم که هر سال درس ها سنگین تر و مقاطع حساس تر می‌شوند، وجود کتاب ها و منابع معتبر کمک آموزشی بسیار تاثیر گذار و مهم است. خصوصا سه سال آخر دبیرستان که به عنوان دوره دوم دبیرستان شناخته می‌شود. زیرا دروس این سه سال در آزمون کنکور بسیار تاثیر گذارند.

با اپلیکیشن پادرس دیگر نگرانی ای بابت یادگیری دروس خود نخواهید اشت. این اپلیکیشن که شامل جزوات ، نمونه سوال ها و گام به گام هر مقطع است می‌تواند کار چند کتاب سنگین و گران قیمت را برای دانش آموز انجام دهد. همچنین با بخش هایی مانند "حل تمرین و کتاب" تمامی نیاز های آموزشی خود را به راحتی برطرف می‌کنید.

نگاهی به اپلیکیشن

پادرس

پس از دانلود و ثبت نام در پادرس شما به صفحه ای هدایت می‌شوید که باید مقطع تحصیلی خود را انتخاب کنید. سپس در صفحه نخست شاهد لیستی از دروس مقطع تحصیلی مورد نظرتان را خواهید دید که هر کدام از این دروس شامل بخش های متفاوتی است. بخش ها شامل موارد زیر می‌باشد:

  • حل تمرین
  • نمونه سوال
  • کتاب و جزوات
  • بارم بندی

بخش حل تمرین و نمونه سوال ، در هر مبحث درس مورد نظرتان سوال هایی برای تمرین و تقویت موضوع پیش رو به شما ارائه داده است. شما با پاسخ به این سوالات می‌توانید سطح تسلط خود را به آن مطلب بسنجید.

پادرس

در بخش کتاب و جزوات نیز فصل بندی های کتاب ارائه شده است که مانند یک کتاب آنلاین و همیشه همراه برای شما عمل می‌کند. اگر به سفری می‌روید و همزمان باید به مطالعه دروستان بپردازید می‌توانید به جای حمل چند کتاب مختلف از اپلیکیشن پادرس بهره ببرید.

بخش بارم بندی میزان نمره هر مبحث آن درس را در امتحان پایانی برای شما به نمایش خواهد گذاشت. لازم به ذکر است که تمامی درسنامه ها و قسمت های مختلفی که از آن صحبت شد قابلیت دانلود و ذخیره سازی در حافظه گوشی همراهتان را دارد.

در گذشته دانش آموزان برای داشتن پاسخ تمامی سوالات کتاب ها یک گام به گام جامع و سنگین را با خود حمل می‌کردند. اما در پادرس دیگر نیازی به کتاب های گام به گام نیست و جواب صحیح سوالات کتاب را می‌توانید در این اپلیکیشن بیابید.

رایگان یا غیر رایگان؟

پادرس

تمامی امکانات اپلیکیشن پادرس به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است. اما شما برای دسترسی به برخی بخش های این برنامه ابتدا باید یک ویدیوی تبلیغاتی کوتاهی راببینید. اگر این کار برای شما آزار دهنده است و یا نمی‌توانید صبر کنید تا تبلیغ به پایان برسد، صرف مبلغ ناچیزی تمامی این تبلیغات برای همیشه برای شما غیر فعال خواهد شد.

سخن پایانی

با توجه به مطالب گفته شده می‌توانید دریابید که اپلیکیشن پادرس یکی از بهترین های حوزه آموش آنلاین می‌باشد. این برنامه کاربردی علاوه بر حجم کم دارای رابط کاربری بسیار ساده ای است و به هیچ وجه با آن دچار مشکل نخواهید شد.

اگر به ایرادی برخوردید یا نظری داشتید که لازم بود با سازندگان برنامه در میان بگذارید می‌توانید از بخش پشتیبانی اپلیکیشن وارد تلگرام یا وبسایت پادرس شوید و نظرات خود را برای آن ها بفرستید.

شما می‌توانید اپلیکیشن پادرس را از اینجا دانلود کنید.

بازار

 

 

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *