هلسا

زندگی هوشمند با هلسا

هلسا

دیگر چیزی به آنلاین شدن همه امورات زندگی ما نمانده است. از کلاس های آنلاین بگیر تا خدمات دیگر مثل سفارش غذا و درخواست تاکسی. زندگی ما روز به روز بیشتر به سمت مدرن شدن پیش می‌رود و هر کس با یک گوشی همراه می‌تواند بسیاری از کار های روزانه اش را راه بیاندازد.

هلسا

تا به حال چیزی از خشکشویی آنلاین شنیده اید؟ اپلیکیشن هلسا در این باب به کمک ما آمده است. این اپ یکی از جدید ترین و کاربردی ترین برنامه های حال حاضر است. از آن جایی که زندگی افراد روز به روز پر مشغله تر می‌شود، برنامه نویسان بسته به خلاقیت و استعداد خود قدمی در جهت آسان سازی زندگی بر میدارند.

خشکشویی آنلاین هلسا

هلسا یک اپلیکیشن هوشمند است که در جهت یافتن بهترین، نزدیک ترین، و خوش قیمت ترین خشکشویی به شما کمک می‌کند. البته فعالیت این برنامه فعلا محدود به شهر تهران است. اما با توجه به استقبال آن حتما در شهر های دیگر هم گسترش می‌یابد.

 

هلسا

ساز و کار اپلیکیشن هلسا به این صورت است که شما ابتدا باید نوع لباسی که می‌خواهید بشویید را انتخاب کنید . البته این امر صرفا محدود به لباس ها نمی‌شود و شما می‌توانید انواع پرده ها، قالیچه ها، رومیزی ها، رو تختی ها و... را برای شستشو و اتو به آن ها بسپارید.

خشکشویی ها اقلام شما را می‌شویند و اتو می‌کنند. اما شما می‌توانید انتخاب کنید که فقط  از آیتم اتو شدن لباس ها استفاده کنید.

هلسا

از مهم ترین ویژگی هایی که هلسا دارد این است که خشکشویی مورد نظرتان خود به درب منزل آمده ، لباس ها را تحویل می‌گیرد و سپس طی مدت زمان کوتاهی دوباره خودشان آن ها را درب منزیل تحویلتان می‌دهند. این یکی از بهترین خدمات اپلیکیشن های آنلاین است که سرعت و روند کار ها را برای شما ساده تر می‌کنند.

قدم به قدم با هلسا

برای عضویت در اپلیکیشن هلسا کافیست شماره تماس خود را وارد کنید تا کدی برایتان ارسال شود. بعد از عضویت شما وارد صفحه اصلی برنامه می‌شوید. ابتدا باید نوع لباسی که می‌خواهید برای شستشو بفرستید و تعدا آن ها انتخاب کنید. سپس باید آدرس دقیق خود را در نقشه مشخص کنید تا خشکشویی های اطرافتان را پیدا کند. در قدم بعدی تاریخ تحویل لباس ها از جانب شما و تاریخی که خشکشویی می‌تواند آن ها تحویلتان دهد قابل تنظیم و مشاهده است.

هلسا

در آخرین مرحله شما خشکشویی های اطرافتان را خواهید دید و بسته به امتیاز کاربران دیگر و قیمت آن ها انتخاب می‌کنید که از خدمات کدام یکی از آن ها بهره بگیرید. رابط کاربری این اپلیکیشن بسیار ساده است و در روند کار کردن با آن مشکلی نخواهید داشت.

هزینه ها

یکی از امتیازات ویژه خدمات آنلاین این است که شما علاوه بر صرفه جویی در زمان، کاهش هزینه را هم خواهید داشت. شما دیگر نیاز به رفتن به خشکشویی و صرف هزینه و زمان برای آن ندارید. علاوه بر این هلسا قیمت های بهتری از خشکشویی ها ارائه می‌دهد که این یک قدم مهم در جذب مخاطب است.

هلسا

در هلسا شما با معرفی اپلیکیشن و دعوت از دوستان خود می‌توانید تخفیف بگیرید. بدین صورت که با اولین استفاده آن ها از اپ ، به شما ده هزار تومان اعتبار هدیه داده خواهد شد.

نکات پایانی

همان طور که گفته شد استفاده از هلسا می‌تواند از هر جهتی برای شما به صرفه و مفید باشد. اما این اپلیکیشن علاوه بر شهرستان ها، هنوز در بسیاری از نقاط تهران هم سرویسی ندارد. از آن جا که این شرکت هنوز به اندازه کافی شناخته شده نیست هنوز با خشکشویی های کمتری همکاری دارد.

البته قطع به یقین با پیشرفت و محبوب تر شدن خشکشویی آنلاین در تمام نقاط تهران و حتی شهرستان ها امید آن می‌رود که اپلیکیشن نقاط بیشتری را در آپدیت های بعدی تحت پوشش خود قرار دهد.

در قسمت رتبه بندی خشکشویی ها تمامی خشکشویی هایی که در محدوده های مختلف با هلسا همکاری دارند قابل نمایش اند و رتبه کاربران به آن ها نیز قابل پیگیری است. شما در این قسمت با روشن کردن لوکیشن خود می‌توانید نزدیک ترین خشکشویی را به خود پیدا کنید.

شما می‌توانید اپلیکیشن هلسا را از اینجا دانلود کنید.

بازار

 

 

برچسب ها:
, , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *