زبان زی

انگلیسی با زبان زی

زبان زی

زبان انگلیسی از مهمترین زبان های دنیاست. در بیشتر کشور ها انگلیسی زبان اصلی یا زبان دومشان است. این باعث شده تا انگلیسی به یک زبان بین المللی تبدیل شود. اگر قرار باشد که یک زبان مشترک برای کل دنیا در نظر گرفته شود شک نکنید که انگلیسی بیشترین شانس را دارد.

از اهمیت یادگیری این زبان هر چه گفته شود کم است. اما بهترین سن یادگیری چه زمانی است؟ کسانی که در سنین پایین مورد آموزش قرار بگیرند از افرادی که پس از سن بلوغ شروع به یادگیری زبان می‌کنند بسیار زودتر و بهتر یک زبان دوم را فرا خواهند گرفت.

کودکان به این دلیل که مغزشان آماده پذیرایی اطلاعات جدید است و می‌توانند همزمان چند چیز را فرا بگیرند در یادگیری زبان هم موفق تر عمل می‌کنند. افرادی که دو زبانه هستند اکثرا در کودکی هر دو زبان را با هم یاد گرفته اند و در تکلم هر دوی آن ها مهارت یافته اند.

 

زبان زی یک اپلیکیشن موفق در زمینه آموزش زبان انگلیسی به کودکان است. این اپلیکیشن دارای یک برنامه منظم روزانه جهت آموزش زبان است که با سرگرمی های متفاوت کودک را به خود جذب می‌کند.

زبان زی

اگر شما هم به دنبال آموزش دادن زبان به کودک خود در خانه هستید زبان زی یک انتخاب خوب است. چون این اپلیکیشن از سری خودآموز هایی است که در حوزه کودک بسیار موفق عمل کرده.

نحوه آموزش

زبان زی

دغدغه آموزش زبان انگلیسی به کودکان میان والدین این روز ها پر رنگ تر شده است. بهتر است که روند آموزشی را جدی بگیرید و بدانید که هر فردی نمی‌تواند آموزگار خوبی برای کودک باشد، حتی خود شما.

ذهن کودک خود را مانند یک خمیر نرم در نظر بگیرید که به راحتی قابل شکل گیری است. اگر شما اشتباها مطلبی را به او بیاموزید ،دیگر در ذهن فرزندتان به همان شکل باقی می‌ماند. خصوصا در زبان انگلیسی که تلفظ و لهجه در درجه اهمیت بالایی قرار دارد.

زبان زی

پس اگر خودتان یک دبیر با تجربه در زمینه آموزش زبان انگلیسی نیستید بهتر است این کار را به معلمان و موسسه های مرتبط بسپارید. اما همه افراد قادر به ثبت نام فرزندشان در کلاس ها نیستند. از دغدغه های زمانی و مکانی گرفته تا صرف هزینه های بالا. زبان زی به کمک این گونه افراد آمده است.

زبان زی به روشی جذاب صفر تا صد زبان انگلیسی را به کودک در غالب کارتون و بازی میاموزد. حتما می‌دانید که کودکان از آموزش محسوس و اجباری بیزارند. ولی اگر درس دادن به آن ها در غالب کارتون ها و بازی های جذاب باشد نه تنها خسته و کلافه نمی‌شوند بلکه آن را جزوی از سرگرمی روزانه شان قلمداد می‌کنند.

زبان زی

درس ها در سطح های مختلف طبقه بندی شده اند و هر روز فقط یک ویدیو قابل پخش است که در آن کلمات و اصطلاحاتی به کودک آموزش داده می‌شود. کودک با دیدن هر درس به بازی ها و مسابقه های بین درسی آن هم می‌پردازد تا کلمات در ذهنش تثبیت شود.

هر کلمه باید سه دفعه از جانب فرزندتان تکرار شود تا از آن بخش گذر کنید. ویدیو ها قابلیت دانلود دارند و حجم آن ها هم زیاد نیست. شما می‌توانید هر کلیپی را که دانلود کردید بعدا به صورت آفلاین هم تماشا کنید.

کلاس های آنلاین

زبان زی

بخش جالب و حرفه ای که اپلیکیشن زبان زی دارد همین کلاس های آنلاین است. کلاس ها با تدریس تعدادی از دبیر های با تجربه و کار بلد زبان زی با پرداخت هزینه ای برگزار می‌شوند. برنامه هفتگی دبیران قابل مشاهده است و می‌توانید یک وقت خالی برای خود رزرو کنید.

این بخش تنها محدود به آموزش کودک نمی‌شود و بزرگسالان نیز در هر سطحی که هستند می‌توانند از آن بهره ببرند. توانایی ها وتخصص هر دبیر در زمینه های مختلف در پروفایلشان قابل مشاهده است.

هزینه مشخص شده هر کلاس بسیار مناسب است و سری اول برای همه ۹۰ درصد تخفیف وجود دارد.

و در آخر

زبان زی

اپلیکیشن زبان زی بر روی هر دو سیستم عامل اندروید و IOS قابلیت نصب دارد. همه افراد پس از دانلود برنامه تا ۳۰ روز اشتراک رایگان دارند. در داخل اپ بخشی به نام more fun وجود دارد که دارای کتاب ، دفتر نقاشی ، ویدیو، بازی و ... است که با الماس های دریافتی در اکانتتان قابل خریداری اند.

الماس ها روزانه توسط گردونه شانس قابل افزایش می‌باشند. این کالا ها در دو نوع دانلودی و پستی قابل بهره گیری اند. همچنین جوایزی برای هر روز کاربر در نظر گرفته شده که اشتیاق فرد را برای پیگیری یادگیری بیشتر می‌کند.

اپلیکیشن زبان زی را می‌توانید از اینجا دانلود کنید.

بازار

 

 

برچسب ها:
, , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *