لینگومود

پیشرفت زبان با لینگومود

لینگومود

تنوع در اپلیکیشن های آموزشی هر روز بیشتر و بیشتر می‌شود. از آن جا که سیستم خودآموز (self study) به یکی از پر طرفدار ترین روش های یادگیری مطالب مختلف تبدیل شده، افراد زیادی در صدد تولید و پخش انواع ویدیو های آموزشی در زمینه های مختلف اند. از آن جا که این سیستم در هزینه و وقت انسان ها صرفه جویی می‌‌کند پس یک انتخاب هوشمندانه جهت یادگیری است.

حالا لینگومود در چه زمینه ای فعالیت دارد؟

لینگومود یک اپلیکیشن نوین آموزش زبان انگلیسی است. سطح خلاقیت و نوآوری در این برنامه باعث شده تا افراد علاقمند به یادگیری زبان را به خود جذب کند. روش آموزشی لینگومود بر اساس تماشای ویدیو های مختلف است که به خوبی در حافظه افراد ثبت می‌شود.

لینگومود

لینگومود به دلیل سبک آموزشی همراه با ویدیو ، حتی کسانی را که به زبان علاقه ندارند را به خود جذب می‌کند. زیرا شما حین یادگیری مشغول تماشای بخشی از یک فیلم یا یک موزیک ویدیو هستید. این روش نه تنها زبان آموز را کلافه و خسته نمی‌کند، بلکه باعث تسریع یادگیری و ایجاد انگیزه برای افراد می‌شود.

روش آموزشی جذاب

همانطور که در بالا اشاره شده ، شما در لینگومود علاوه بر تماشای ویدیو زبان هم یاد می‌گیرید. حالا روش آموزش به چه صورت است؟

روش آن بدین صورت است که هر ویدیو شامل چند سری پخش متوالی می‌باشد. در سری اول شما کلیپ را همراه با زیر نویس فارسی آن می‌بینید. حتما در این نوبت به تلفظ دقیق کلمات و معانی آن ها دقت کنید. سعی کنید معانی را به خاطر بسپارید.

در سری دوم پخش کلیپ همراه با زیرنویس انگلیسی می‌باشد. شما می‌‎توانید شکل نوشتاری تمام کلمات را ببینید و در صورت نیاز آن ها سرچ کنید. البته در هر ویدیو تعدادی کلمه اصلی وجود دارد که به همراه معنی و تلفظ آن در بخش پایینی کلیپ آمده است. این لغات با پخش مجدد قسمتی که در آن به کار رفته قابل یادگیری چندباره است.

همچنین شما می‌توانید کلماتی که نیاز به مرور بیشتر دارند را در قسمت جعبه لایتنر ذخیره کنید تا در زمانی دیگر بتوانید آن ها را یکجا مرور و تمرین کنید. در جعبه لایتنر چند مرحله یادگیری وجود دارد و شما پس از هر بار مرور کلمات به مرحله بعدی یادگیری خواهید رفت.

سری سوم پخش ویدیو به صورت خام و بدون زیرنویس است. حال که شما دوبار کلیپی را دیده اید و معانی آن را تمرین کرده اید باید بتوانید به صورت بدون زیرنویس هم آن را درک و تمرین کنید. این بخش به listening شما بیشتر کمک می‌کند و قدم نهایی به سوی بهتر فهمیدن همه جانبه مفهوم آن ویدیو است.

لینگومود

البته شما می‌توانید به دلخواه خود انتخاب کنید که کلیپ را بار با زیرنویس فارسی،با زیرنویس انگلیسی،بدون زیرنویس و یا با زیرنویس فارسی و انگلیسی همزمان ببینید.

هزینه

اگر به اپلیکیشن بازار بروید و اقدام به دانلود لینگومود کنید خواهید دید که در قسمتی اشاره شده اپلیکیشن دارای پرداخت درون برنامه ای است. این بدان معناست که شما برای دانلود یک اپ نیاز به پرداخت پولی ندارید، اما درون برنامه بخشی از ویژگی ها با پرداخت مبلغی برای شما قابل استفاده است.

لینگومود

لینگومود هم دارای پرداخت درون برنامه ای است. اما داخل اپلیکیشن شاهد بسیاری از ویدیو های رایگان و خدمات دیگری از قبیل دیکشنری دو زبانه خواهید بود. تعداد دیگری از ویدیو ها که برخی از آن ها در ادامه و تکمیل بعضی از ویدیو های رایگان است نیاز به خرید اشتراک دارند. اشتراک های در نظر گرفته شده از یک ماهه به بالا می‌باشد و قیمت های مناسبی را برای آن ها در نظر گرفته اند.

خدمات خوب نتیجه تلاش افرادیست که وقت و انرژی خود را روی کارشان متمرکز کرده اند و برای کسب بهترین ها اهتمام ورزیده اند. پس شما با پرداخت حداقل مبلغی می‌توانید به یک کسب و کار موفق کمک کنید و نتیجه خوبی از آن برداشت کنید.

سخن پایانی

دیگر اهمیت یادگیری زبان انگلیسی بر کسی پوشیده نیست. از آن جا که سیستم آموزشی ما در مدارس برای آموزش زبان ضعیف عمل کرده است پس جایی باید خودمان دست به کار شویم. افراد زیادی همه روزه به دنبال آموزشگاه های مختلف برای فراگیری بهتر زبان می‌گردند و بین گزینه های زیاد در انتخاب می‌مانند.

لینگومود

اما یک نکته را باید به خاط داشته باشیم و آن این است که یادگیری زبان به مقدار زیادی به خود زبان آموز مرتبط است. شما ممکن است در بهترین موسسه ها و زیر نظر بهترین اساتید آموزش ببینید ولی در نهایت به سطح قابل قبولی در انگلیسی نرسید. بخش اعظم کسب مهارت در یادگیری زبان جدید به تمرین و مطالعه خودتان وابسته است.

لینگومود شاید یک پکیج آموزشی همه جانبه زبان انگلیسی نباشد، اما می‌تواند در کنار مطالعات دیگرتان بسیار موثر واقع شود و روند یادگیری را در افراد تسریع بخشد. همانطور که بارها شنیده اید زبان انگلیسی فرار است. یعنی ممکن است به دلیل عدم تمرین شما به زودی فراموش شود. برای ثبت این اطلاعات در حافظه بلند مدتتان تماشای فیلم و کلیپ کمک بزرگی به یادگیری بهتر شما می‌کند. پس علاوه برا لینگومود خودتان هم دیدن فیلم های زبان اصلی را جدی تر بگیرید.

برای دانلود اپلیکیشن لینگومود اینجا کلیک کنید.

دانلود

 

 

بیشتر بخوانید:
برچسب ها:
, , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *