One Line with One Touch

اغلب کسانی که به بازی کردن در گوشی خود عادت دارند هرازگاهی به دنبال بازی‎هایی برای محک زدن ذهن خود می‎گردند. در این مطلب قصد داریم یک بازی ذهنی و فکری را برای شما عزیزان و طرفداران بازی‎های اندورید معرفی کنیم.One Line with One Touch

 

بازی one line with one touch

این بازی که توسط استودیو بازی سازی X-Flow ساخته شده، بیش از ۱۰ میلیون بار در گوگل پلی دانلود شده است. همچنین آخرین آپدیت آن در تاریخ ۲۷ آگوست ۲۰۱۸ در گوگل پلی منتشر شده و با استقبال خوبی رو به رو بوده است.

بازی one line with one touch یک بازی ساده و در عین حال جذاب است که میتوان بوسیله این بازی یک تمرین مغزی داشت. در این بازی با چالش های ساده زیادی مواجه می شوید. کافی است نقطه ها را فقط با یک بار حرکت به هم متصل کنید و با کمی دقت می توانید مراحل را یکی پس از دیگری بگذرانید.

این بازی ذهنی دارای ۳۰ پک است که هر پک دارای تعدادی مرحله است. با اتمام تمامی مراحل یک پک می توانید پک بعدی را باز کرده و مراحل جدیدی را تجربه کنید. البته با پرداخت درون برنامه ای می توانید پک دلخواه خود را باز کنید.

شما روزانه و با صرف چند دقیقه می توانید با انجام این بازی به ذهن خود کمک کنید.

one line with one touch یک بازی بسیار کم حجم است و فضای زیادی از گوشی شما را اشغال نخواهد کرد.

سازندگان این بازی همه کسانی که به این نوع بازی علاقه دارند را به چالش این بازی دعوت کرده است. چیزی که معلوم است فقط ۱ درصد از کسانی که این بازی را انجام داده اند توانسته اند به طور کامل تمامی مراحل آن را به اتمام برسانند.

شما می توانید این بازی بسیار جذاب را از گوگل پلی دانلود و لذت یک بازی ذهنی را تجربه کنید.

برچسب ها:
, , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *